Časté otázky

Otázky ohledně obchodu

Jsou ceny v e-shopu již konečné?

Nejsou, od 1.1.2013 účtujeme dopravné, které bude připočteno v nákupním košíku při výběru platby. Ceny pneumatik a disků jsou oproti tomu podstatně nižší, tudíž celková cena vychází stále stejně.

Kolik stojí doprava a jakým způsobem budou pneumatiky doručeny?

Dopravné je na území ČR účtováno 125 Kč včetně DPH za 1ks pneumatiky a 75 Kč včetně DPH za 1ks ocelového, hliníkového nebo hybridního disku. V případě objednávky 4ks pneumatik činí dopravné 500 Kč včetně DPH. V případě objednávky 4 ks disků činí dopravné 300 Kč včetně DPH. Pokud disky a pneumatiky zkompletujeme, účtujeme dopravné pouze za pneumatiky. V případě objednávky 4 hotových a vyvážených kol činí dopravné 500 Kč včetně DPH.

Jste plátci DPH?

Ano, jsme plátci DPH.

Jaké kvality jsou Vámi nabízené pneumatiky?

Námi nabízené pneumatiky jsou vždy I. jakosti, přímo od výrobců, popřípadě českých dodavatelů. V žádném případě se nejedná o použité nebo protektorované pneumatiky.

Jaká je záruka na Vámi nabízené zboží?

Záruka je na veškeré zboží 36 měsíců.

Je možné zboží vrátit bez udání důvodu?

Ano je to možné. Pouze zboží nepoškozené, bez známky užívání a v původním balení, maximálně do 14 dnů od doručení zboží k zákazníkovi. V takovém případě je nutné zboží dopravit (zaslat) na vlastní náklady na adresu: PneuPremium.cz, Čechova 239, 388 01 Blatná.

Máte možnost velkoobchodního odběru?

Bohužel zatím nemáme možnost velkoobchodních odběrů. Jsme ovšem ochotni Vám nabídnout lepší cenu v případě jednorázově většího odběru pneumatik (16 ks a více). V takovém případě nás neváhejte kontaktovat ještě před uskutečněním objednávky na tel.: +420 604 127 215.


Ohledně objednávky

Nepřišlo mi potvrzení objednávky, co mám dělat?

V případě, že Vám nedorazilo potvrzení objednávky (max. 15 min. po objednání) na Váš e-mail, neváhejte nás kontaktovat na tel.: +420 604 127 215.

Od objednávky uběhla již poměrně dlouhá doba (3 dny) a nic se neděje, co mám dělat?

V případě, že Vám zboží nedorazilo do 3 dnů od objednání a nikdo Vás nekontaktoval o možném problému nebo zpoždění v dodání, neváhejte nás ihned kontaktovat na tel.: +420 604 127 215.


Ohledně expedice

Může převzít zásilku jiná osoba než osoba označená jako příjemce?

Ano, může.

Je možné si zboží vyzvednout osobně?

Ano je to možné. Pouze po telefonické domluvě (+420 604 127 215) na adrese: Čechova 239, 388 01 Blatná. Na této adrese není sklad a pneumatiky je nutné na tuto prodejnu dopravit. Bohužel i v tomto případě účtujeme dopravné ve výši 75 Kč za 1kus pneumatiky, dopravné za ocelové, hliníkové nebo hybridní disky je zdarma.

Kdy a ve kterých dnech jsou zásilky doručovány?

Kurýrní služba DPD CZ doručuje zásilky jen v pracovních dnech většinou mezi 8:00 – 17:00.

Je možné kontaktovat kurýrní službu ohledně případné expedice?

Ano, je to možné. V takovém případě volejte linku společnosti DPD, tel.: 841 700 700 - (Je nutné znát číslo daného balíku, které zjistíte v e-mailu ohledně expedice zboží na Vaši adresu). Číslo zásilky Vám také rádi sdělíme po telefonu.