Články

Vážení zákazníci, nemáte potřebnou hotovost nebo se Vám to pouze nehodí? Celý duben můžete u nás nakupovat na splátky bez navýšení. Ani korunu navíc! více podrobností čtěte v článku.

Vážení zákazníci, vzhledem k výraznému nárůstu přijatých objednávek, budou objednávky přijaté po 12:00 s největší pravděpodobností expedovány až následující pracovní den. Současně námi využívaná přepravní společnost DPD CZ je v tuto chvíli vytížena více než obvykle a tak při doručování našich zásilek může ojediněle docházet ke zpoždění při doručování. Na místo 24H může být doručováno v režimu 48H, výjimečně 72H. Naše logistika i společnost DPD dělají maximum, aby situaci zvládli a co nejdříve se vrátili k normálnímu režimu. Omlouváme se.

Vážení zákazníci, od úterý 01.08. do pondělí 07.08. bude z důvodu dovolené zavřeno. Objednávky i dotazy přijaté v těchto dnech budeme vyřizovat v úterý 08.08.2017. V případě, že jste učinili v tomto období objednávku a nemáte možnost na její vyřízení dlouho čekat, dejte nám prosím o jejím zrušení vědět emailem na info@pneupremium.cz. Děkujeme za pochopení.

Spustili jsme novou verzi internetového obchodu PneuPremium.cz. Podívejte se na důležité změny a novinky platné od roku 2016.

Test aktuálně prodávaných zimních pneumatik od německé společnosti ADAC. Doufáme, že Vám tento přehled pomůže při rozhodování, nicméně pokud na testy nedáte, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poradíme.

Vážení zákazníci, vzhledem k neustálým dotazům ohledně stáří prodávaných pneumatik, považujeme za důležité tuto problematiku objasnit. Chtěli bychom vás, zákazníky, hlavně informovat.

Jsou zimní pneumatiky povinné? Lze použít nižší index rychlosti než ten, který je uvedený v technickém průkaze? Vzhledem k mnoha dotazům od našich zákazníků jsme pro vás připravili malý článek o tipech v zimním období a několik rad jak vybrat zimní pneu. Pro více informací klikněte.

Společnost Alcar uvedla na trh novinku v podobě hybridního kola, které imituje vzhled litého kola, ale ve skutečnosti je kolem ocelovým. Kvalitou lakování se řadí mezi hliníkové a plechové kolo. Dodává se včetně krytky náboje. Není nutný zápis do Technického průkazu.

Od 1.listopadu 2012 vstupuje v platnost nová evropská směrnice č. 1222/2009, která přináší povinnost pro výrobce označovat pneumatiky tzv. EU štítkem. Připravili jsme pro vás detailní článek, ve kterém se dozvíte k čemu tyto štítky slouží a jak z nich vyčíst důležité informace.

Vážení zákazníci, nemáte potřebnou hotovost nebo se Vám to pouze nehodí? Celý duben můžete u nás nakupovat na splátky bez navýšení. Ani korunu navíc! více podrobností čtěte v článku.

1 2 >